HomeE-mail    Sitemap 
algemene informatie

Jeugd
Jongeren
Volwassenen
Toptitels
Friese en spaanse romans
Logeerkoffertje
Muziek
Digitale bestanden
Al@din
Romanadvies
Inburgering
e-Books en e-Audiobooks
Biltse schrijvers
Senioren
Instellingen/Scholen
Leeskringen


Ingrid Gorris
Naam
Ingrid Gorris
 
Achtergrondinformatie
Geboren in een gezin van vijf meisjes en een jongen, die de jongste werd. Vader was ambtenaar bij een landbouworganisatie, maar in zijn hart was en bleef hij een echte boer van beroep. Moeder was wat toentertijd huisvrouw was met bezigheden buitenshuis in de vorm van vriendinnen, tennisclub en bioscoop. Zij was de creatieve helft van het huwelijk en beide ouders vonden dat hun kinderen mochten worden wat ze wilden. Toch liefst met een papiertje. Aan een zogenaamde bruischat deden ze niet. Die moest maar in je hoofd zitten in de vorm van een studie. Dat is voor het hele gezin tamelijk gelukt. Ook met die creativiteit trouwens.
 
Reden om te gaan schrijven
Mijn grootmoeder in de kist. Over haar schreef ik mijn eerste gedicht, dat ik pas bij het aftakelen van mijn moeder aan haar liet lezen. Zij heeft nooit geweten dat ik als schreef als kind van dertien, want een kind was ik toen nog. Het schrijven vertaalt mijn emoties en roept ze ook op. Door mijn taal vang ik de gebeurtenissen en zet ze in mijn eigen perspectief, dat soms ook zeer herkenbaar is voor anderen. Ik vind alledaagse dingen de moeite van het verwoorden waard.
 
Titel van (belangrijkste) boek
-Verdichte gedachten: 1996
-Doodnormaal : 2000
-Uit Zicht : 2006
 
(Eerste) boek uitgegeven in
Zie boven
 
Andere geschreven boeken
zie boven
 
Bent u van plan om meer uit te geven?
Zeker; het vinden van een uitgever is moeilijk en ik heb er de laatste jaren ook niet erg mijn best voor gedaan, hoewel ik heel veel geschreven heb.
 
Is het boek/ zijn de boeken nog te koop? Zo ja, waar?
De twee laatste boeken zijn nog te krijgen bij Boekhandel Bilthoven en Uit Zicht is ook online te bestellen bij uitgeverij Gopher in Amsterdam.
 
Heeft u een eigen website? Zo ja, wat is het adres?
Nee, aan een eigen website kwam ik nog niet toe.
 
Is er nog iets wat u in ieder geval kwijt wilt?
Mijn hart ligt in mijn gedichten. Ik wil graag dat mensen ze lezen en ervan genieten. Graag lees ik eruit voor, al gebeurt dat niet zoveel. In kleine kring mag men er zich soms op verheugen.
 Inloggen Disclaimer 
DotNetNuke ontwerp door Pakweg